Kravla > Naše služby > Výstavba rodinných domov

Výstavba rodinných domov

Výstavba nových rodinných domov patrí medzi naše hlavné činnosťi. Od začiatku existencie našej firmy máme už za sebou desiatky zrealizovaných stavieb rodinných domov rôznych typov.

Stavbu rodinného domu pre Vás naplánujeme a zrealizujeme v najvyššej možnej kvalite a to od základov až po strechu. Na našu prácu poskytujeme záruku.

Pre lepšiu predstavu o cene stavby vytvoríme stavebný rozpočet a tak budete mať výdavky na stavbu pod kontrolou.

Zhotovujeme originálne ale aj typizované rodinné domy podľa katalógov, vrátane v dnešnej dobe obľúbených bungalovov. Zhotovíme hrubé stavby, zastrešenie až po úplnú finalizáciu stavby rodinného domu a úpravy terénu.

Popri výstavbe rodinného domu poskytujeme aj poradenstvo, ktoré môže klient z nášho profesionálneho pohľadu vyžadovať a tak predísť chybám, ktoré by mohli výstavbe RD uškodiť.

Disponujeme vlastným stavebným vybavením a zamestnávame odborníkov vo svojom obore s dlhoročnými skúsenosťami. Dodržiavanie termínov a profesionalita sú veci, ktoré nám nie sú cudzie.

Neviete koľko bude výstavba Vášho rodinného domu stáť? Požiadajte nás o vypracovanie cenovej ponuky alebo rozpočtu stavby.

Chaty a drevenice

Zaoberáme sa tiež stavbou rodinných domov chatového typu, chalúp a dreveníc. Našu prácu si môžete pozrieť v galérii.

Pre poskytnutie akýchkoľvek informácii o stavbe domu nás kontaktujte.

Máte záujem o naše služby? Napíšte nám!


Prosím spočítajte 9 a 3.

Položky označené hviezdičkou (*) sú povinné.

Po kliknutí na "Odoslať", bude správa zaslaná na náš e-mail. Odpoveď môžete očakávať v nasledujúcich dňoch.